Integruotų veiklų projektas ,,Vasarą pasitinkant“

…..Vasarą Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos pradinių klasių mokiniai pasitiko neįprastai – birželio 1-16 dienomis dalyvavo integruotų veiklų projekte ,,Vasarą pasitinkant“. Jo metu mokiniai virtualiai keliavo po Lietuvą ir paruošė kelionės įspūdžių pristatymus. Stebėjo Panevėžio lėlių teatro spektaklį ,,Lėlių cirkas“, virtualiai susitiko su spektaklyje vaidinusiais aktoriais, rašė pasakojimus apie stebėtą renginį, juos iliustravo. Į susitikimą ,,Iš žaislų istorijos“ mažuosius pakvietė Dalia Ivanauskaitė-Sabalė, VšĮ saviraiškos studijos AK’MENUKAI edukatorė. Vaikai ne tik susipažino, su kokiais žaislais žaidė jų bendraamžiai prieš šimtą ir daugiau metų, bet ir patys pasigamino skudurinę lėlę, sugalvojo jai vardą ir sukūrė jos aprašymą. Su anglų kalbos mokytoja kūrė komiksus ,,Mes mylime žemę“, drauge su muzikos mokytoja žaidė muzikinius žaidimus. Projekto veiklas kiekvieną dieną pagyvino šokių mokytojos sukurtas ,,Džiunglių šokis“. Mokiniai mokėsi kurti minčių žemėlapius ,,Sveika gyvensena“, ,,Kaip matematika draugauja su lietuvių kalba“, kūrė atostogų planus ,,Mano atostogos“. Taip pat projekto metu nepamiršome švenčių ir įsimintinų dienų. Paminėjome Vaikų gynimo dieną ir paruošėme sveikinimus tėčiams. Minėdami Gedulo ir vilties dieną, žiūrėjome dokumentinę apybraižą ,,Tremtis vaikų akimis“.
…..Baigiantis projektui, mokiniai susitiko su bibliotekos vedėja ir savo draugams paruošė knygų, kurias siūlė perskaityti vasarą, pristatymus. Na, o paskutinę dieną susitiko  gimnazijos kieme. Gimnazijos direktorė pasveikino visus sėkmingai užbaigus mokslo metus, puikiai ir labai gerai besimokančius mokinius apdovanojo garbės raštais ir atminimo dovanėlėmis bei visiems palinkėjo gražios vasaros.
Pradinių klasių mokytojos