Projekto ,,Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ veiklos ,,Ką žinai apie Europos Sąjungą?“ #MEPALietuva

…..Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazija dalyvauja projekte ,,Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“. Projekto tikslas – ugdyti jaunuosius europiečius, pristatyti Europos Sąjungos poveikį ir naudą įvairioms gyvenimo sritims ir skatinti jaunus žmones būti aktyviais savo šalies ir Europos Sąjungos piliečiais.
…..Artėjant EUROPOS DIENAI,  balandžio 19, 20, 21 dienomis, jaunųjų ir vyresniųjų ambasadorių komanda organizavo ir nuotoliniu būdu pravedė veiklas 5-8 klasių mokiniams apie EUROPOS SĄJUNGĄ „Ką žinai apie Europos Sąjungą?“ Projektinių veiklų metu gimnazistai ne tik dalijosi savo žiniomis, bet sužinojo ir daug naujos, aktualios informacijos bei dar negirdėtų faktų apie Europos Sąjungą. Įnirtinga kova užvirė, mokiniams dalyvaujant Kahoot viktorinoje „Kas yra Europos Sąjunga?“
…..Gimnazistai teigė, jog veiklos buvo informatyvios ir įdomios, ir su nekantrumu laukia kitų renginių, susijusių su Europos Sąjunga.
Su nuoširdžiausiais linkėjimais,
MEPA komandos nariai