VILNIAUS RAJONO LIETUVIŠKŲ MOKYKLŲ MENO ŠVENTĖ ,,VILNIAUS JOVARAI”

…..Gegužės 19 d. Paberžės ,,Verdenės” gimnazijos  mokiniai dalyvavo  Vilniaus rajono lietuviškų mokyklų meno šventėje  ,,Vilniaus jovarai”, kurią organizavo lietuvių švietimo draugija ,,Rytas”, padedant ŠMM Regioninių mokyklų skyriui, Rytų Lietuvos mokytojų sąjungai ir Juodšilių ,,Šilo” gimnazijai. Kaip ir kasmet, savo meninius gebėjimus rodė skirtingo amžiaus vaikai: nuo ikimokyklinukų iki gimnazistų. Dainos, žaidimai, šiuolaikinė folkloro interpretacija, šokiai maloniai nuteikė visus susirinkusiuosius bei kūrė šventinę nuotaiką.
…..Meno šventėje ,,Vilniaus jovarai“ gražiai pasirodė ir mūsų gimnazijos mokiniai. Jaunučių choras atliko dvi žaismingas bei nuotaikingas dainas ,,Čia gimtinė” ir ,,Papūga”, o antros klasės mokinė Ugnė Juzefovičiūtė deklamavo V. Lukšos eilėraštį ,,Ąžuolėlis ir grybas”.
…..Renginio pabaigoje buvo įvertinti lietuviškų mokyklų mokinių kūrybiniai gebėjimai, padėkota organizatoriams ir pedagogams Visi pasirodę kolektyvai buvo apdovanoti.
…..Būtų smagu, kad kuo daugiau vyktų tokių renginių, kurie ugdo jaunų žmonių meninį  kūrybiškumą.