Taizė pamaldos Riešės gimnazijoje

…..2017 m. kovo 16 d. mūsų gimnazijos 8, IG ir IIG klasių mokinės dalyvavo Taizė – jaunimo šlovinimo pamaldose, kurios vyko Vilniaus r. Riešės gimnazijoje. Pamaldose dalyvavo keleto rajono mokyklų ir gimnazijų mokiniai. Šio gražaus renginio tikslas – susipažinti, bendradarbiauti ir puoselėti krikščioniškąsias vertybes, dalinantis gerąja patirtimi su kitų mokyklų bei gimnazijų mokiniais ir mokytojais.
…..Pamaldos prasidėjo kunigo malda, vėliau buvo giedamos šv. giesmės, skaitomos ištraukos iš Šventojo  Rašto. Po pamaldų vyko Agapė (vaišės), kur mokiniai vieni su kitais galėjo artimiau susipažinti bei pabendrauti. Renginį baigė Riešės gimnazijos mokinės, jos giedojo giesmes, pritardamos gitara.
…..Namo grįžome pakilai nusitekę, dvasiškai sustiprėję. Linkime visiems pabūti Taizė pamaldose ir  vėl ten sugrįžti, nes Taizė pamaldos skatina gyventi kitokį gyvenimą.
Tikybos mokytoja Ana Boguslavskienė