RESPUBLIKINĖ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ VIRTUALI AKCIJA – PARODA „LIETUVOS TRISPALVĖ“

…..Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai  dalyvauja respublikinėje virtualioje akcijoje – parodoje ,,Lietuvos  Trispalvė“.
…..Akcijos   tikslas – skatinti vaikų meilę Tėvynei, kūrybiniais darbeliais paminint Lietuvos vėliavos dieną.
…..Akcija – paroda vyksta 2021m. gruodžio 27 d. – 2022 m. sausio 27 d.
…..Įvairių kūrybinių veiklų metu vaikai piešė ir aplikavo, konstravo ir dėliojo, lipdė ir klijavo  Lietuvos trispalvę. Dalyvaudami akcijoje, mažieji ugdėsi meilę Lietuvai, susipažino su  tautiniais simboliais ir stengėsi juos suvokti, puikiai išmoko  mūsų vėliavos spalvas.
…..Geltona, žalia ir raudona  mirgėjo ir švietė vaikų darbeliuose, kviesdama visus mylėti savo gimtąją šalį.
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos