Europos Komisijos vadovo Arnoldo Pranckevičiaus apsilankymas gimnazijoje

…..Šiais mokslo metais mūsų, Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“, gimnazija dalyvauja projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ (MEPA). Programos tikslas – skatinti mokyklos bendruomenės aktyvų domėjimąsi Europos Sąjungos aktualijomis ir priimamais sprendimais, o ypač Europos Parlamento vaidmeniu Europos demokratijoje.
…..Šiandien „Verdenės“ gimnazijoje lankėsi Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius, kuris atvyko su šūkiu: „Kalbamės apie Europą ir apie Tave“.  Pristatymo metu svečias trumpai priminė Europos Sąjungos susikūrimo tikslus, jos istoriją, plėtrą, politinę sandarą, o didžiausią laiko dalį skyrė ES teikiamų privalumų pristatymui, kurie yra svarbūs ne tik jaunimui, bet ir visiems Lietuvos žmonėms. Tai – sumažintos tarptinklinio ryšio kainos, nevaržomas ir saugus keliavimas po visą ES teritoriją, legalus darbas ir studijos užsienyje, patogus atsiskaitymas viena valiuta – euru.  Pranešimą Arnoldas Pranckevičius baigė ne vien Europos Sąjungai, bet ir mums kiekvienam svarbiais bei aktuliais klausimais apie „Brexit“, pabėgėlius, vyraujantį populizmą ir karinius konfliktus Ukrainoje ir Sirijoje, primindamas, jog kiekvienas iš mūsų gali įvairiais būdais prisidėti prie Lietuvos ir Europos ateities kūrimo, klestėjimo ir taikos išsaugojimo.
MEPA vyresnieji ambasadoriai:
Anglų kalbos mokytoja Jūratė Keršulytė,