Mažųjų gimnazijos ugdytinių nauja ir naudinga patirtis

…..Lapkričio pradžią mūsų, Paberžės ,,Verdenės“, gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai praleido turiningai ir prasmingai.
…..Ugdytiniai svečiavosi vieni pas kitus: susipažino su patalpomis, žaislais, žaidimais, ugdymo priemonėmis, apžiūrėjo vieni kitų darbelius. Vėliau visi kartu ėjo į biblioteką. Vaikus pasitikusi bibliotekininkė Renata Boguslavska, papasakojo apie biblioteką, parodė daug spalvingų, įdomių, įvairaus dydžio, ,,kalbančių“, ,,dainuojančių“ vaikams skirtų knygelių. Vaikai apžiūrėjo knygų lentynas, stebėjosi knygučių  gausa ir įvairove. Pasirinktas knygeles ugdytiniai vartė, grožėjosi iliustracijomis, ,,skaitė“, dalinosi, aptarinėjo tarpusavyje.
…..Džiaugiamės, kad mūsų vaikai geriau pažino vieni kitus ir praturtino savo patirtį apie knygas ir biblioteką.
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos