Mamyčių šventė

…..Gegužės 4 dieną savo mamytes į šventę pakvietė Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir pradinių klasių mokiniai.
…..Nors rytas buvo ūkanotas ir vėsus, jį greitai praskaidrino vaikų šypsenos, švelnūs žodžiai ir malonios staigmenos brangiausiam žmogui – MAMAI. Išties maloni staigmena – su meile kurtos dovanėlės, kurios ne tik pradžiugino, bet ir papuošė mamytes.
…..Šventinę premjerą mamoms dovanojo priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai. Mažieji aktoriai vaidino spektakliuką ,,Vilkas ir ožiukai“. Kartu su gimnazijos jaunučių choru mamos mokėsi dainuoti, su trečiokais linksmai pašoko, o atokvėpio valandėlei mamas pakvietė antrokai. Savo meniniais  gebėjimais mamas džiugino jaunieji talentai – dūdoriai Kamilė, Ugnė ir Justas, pianistas Martin ir akordeonistas Marjuš.
…..Šventės pabaigoje mamos buvo vaišinamos skaniu pyragu.
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė ir pradinių klasių mokytojos