Mokyklų žaidynių tinklinio zoninės varžybos

…..Gruodžio 1 d. Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos tinklininkės merginos, o gruodžio 5 d. vaikinai Vilniaus r. Avižienių gimnazijoje dalyvavo mokyklų žaidynių zoninėse varžybose.
…..Mūsų gimnazijos merginos, nors ir nugalėjo Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos tinklininkes, bet, patyrusios du pralaimėjimus, į finalinį etapą nepateko. Varžybose dalyvavo ir prieš keletą dienų į mūsų gimnaziją mokytis atvykusi IG klasės mokinė Eva Surmicka.
…..Vaikinų tinklininkų komanda šiemet stipri, vieni kitus puikiai pažįsta, sistemingai treniruojasi, todėl pagrįstai tikėjosi patekti į finalinį etapą. Jų viltys pasiteisino – jie nugalėjo Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo ir Zujūnų gimnazijų komandas. Pralaimėjo tik šeimininkų rinktinei, Vilniaus r. Avižienių gimnazijos tinklininkams. Dėl amžiau limito šeimininkų komandai negalėjo padėti pastarųjų metų jų lyderiai, todėl šiemet ši komanda yra pažeidžiama ir ją galima įveikti. Tad puiki proga pasiekti revanšą prieš šią ekipą bus gruodžio 12 d. turnyro finaliniame etape, kuris vyks Vilniaus r. Egliškių šv. Jono Bosko gimnazijoje.
…..Ruošdamasi šioms svarbioms varžyboms, mūsų gimnazijos vaikinų tinklininkų komanda planuoja sužaisti dvejas draugiškas varžybas su Vilniaus r. Paberžės Šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos tinklininkais.