Mažųjų gimnazistų mokslo metų užbaigimo šventė

…..Saulėtą gegužės 30 dieną Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijoje vyko mokslo metų užbaigimo šventė priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams, pradinių klasių ir 5 klasės mokiniams. Į šventiškai papuoštą gimnazijos kiemą susirinko gimnazijos vadovai, mokytojai, mažieji gimnazistai ir jų tėveliai. Šventėje dalyvavo ir garbus svečias –  gimnazijos rėmėjas, kredito unijos ,,Saulėgrąža“ valdybos pirmininkas G. Piragius, kuris iškilmingai paskelbė, kuri klasė šiais mokslo metais tapo Šauniausia klase. Garbingą titulą, pereinamąją taurę bei puikią dovaną laimėjo IIIG klasė.
…..4-ąją klasę baigusiems mokiniams svečias G. Piragius kartu su gimnazijos vadovais   įteikė pradinio išsilavinimo pažymėjimus. Šventės metu mokiniai, kurie mokslo metus baigė puikiai, labai gerai arba gerai, ir tie, kurie aktyviai dalyvavo klasės ir gimnazijos gyvenime, buvo apdovanoti pagyrimo raštais, padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.
…..Visiems linkime puikių atostogų, nepamirštamų įspūdžių ir gero poilsio.  Pasidžiaukite šiltais saulutės spinduliais, skaisčiu vasaros dangumi. Sėkmės!
Pradinių klasių mokytojos