Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų ir pradinių klasių mokinių renginys, skirtas mamoms

…..Gegužės 4 dieną Vilniaus r. „Verdenės“ gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir pradinių klasių mokiniai pakvietė savo mamas kartu linksmai praleisti popietę.
…..Džiugino ne tik puikus oras, vaikų šypsenos, nuoširdūs žodžiai brangiausiam žmogui, originalios dovanėlės, bet ir linksmos užduotys mamoms.
…..Visos mamos, atėjusios į šventę, dalyvavo „Šauniausios mamos“ konkurse. Dar kartą  visi įsitikino, kad mamos savo vaikus supranta iš pusės žodžio, geriausiai žino, be kokių daiktų vaikai negali apsieiti, taip pat puikiai dainuoja ir piešia. Ir, žinoma, kepa pačius skaniausius pyragus.  Šios nuotaikingos užduotys suteikė daug gerų emocijų ir mamoms, ir vaikams. O kad mamos labai nepavargtų, atlikdamos užduotis, pertraukėlių metu savo pasirodymais  jas džiugino vaikai.
…..Šauniausią mamą vaikai rinko plojimais. Žinoma, visos mamos tapo ŠAUNIAUSIOMIS  ir buvo apdovanotos saldžiu prizu – pagal ypatingą receptą iškeptu pyragu.
Priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė ir pradinio ugdymo mokytojos