…..Rožinio malda yra nepelnytai primiršta. Nenuostabu, nes mūsų visuomenėje vyrauja skubėjimas ir veiksmingumas, o rožiniui yra būtinas stabtelėjimas, laikas ir apmąstymas – tai, ko stokoja šiuolaikinis žmogus.
…..Kalbėdami rožinį mokomės Marijos Širdimi skaityti Evangeliją, jos akimis žvelgti į Jėzaus gyvenimo slėpinius. Beje, kiekvieno mūsų gyvenimas yra nusėtas džiaugsmu, šviesa, skausmu ir garbe, tad prašome Marijos šiuos mūsų gyvenimo tarpsnius suvienyti su Jėzaus ir jos pačios džiaugsmu, šviesa, kančia ir šlove.
…..Šitaip rožinis tampa krikščionio gyvenimo veidrodžiu. Ši paprasta malda leidžia Evangelijai įsišaknyti mūsų gyvenimuose. Todėl visą spalio mėnesį mūsų gimnazijos mokiniai tikybos pamokų metu stengėsi pažinti rožinio maldą, permąstydami Jėzaus gyvenimo įvykius. Taip pat dailės konkursui ,,Jėzaus ir Marijos gyvenimo pažinimas rožinio slėpiniuose“ gimnazistai padarė keletą įdomių darbų. Šie vaikų darbeliai patraukia savo nuoširdumu, kiekvienas tarsi klausia, kuris rožinio slėpinys man yra artimas, kuris kalba apie mano gyvenimą, atliepdamas jo sunkumą ir džiaugsmą. Visi darbai eksponuojami gimnazijos tikybos kabinete.
…..
Tikybos mokytoja Ana Boguslavskienė