Sportas vienija

…..Gegužės 25 d. vyko draugiškos sporto varžybos tarp Paberžės ,,Verdenės“ ir šv. St. Kostkos  gimnazijų pradinių klasių mokinių. Pirmą kartą vykusių sporto varžybų šūkis –  ,,Sportas vienija“.
…..Mokiniai  jėgas išbandė įvairiose varžybose. Visgi nugalėjo draugystė, nes varžybos buvo draugiškos.
…..Dėkojame varžybų rėmėjams: Paberžės seniūnui G. Gerulskiui ir prekybos centrui ,,Norfa“  už prizus, skirtus  varžybų dalyviams.
…..Šios varžybos –  ne tik mokinių meilės sportui ugdymo, bet ir puikus mokytojų – dalykininkų  bei  dėstančių pradinėse klasėse, pavyzdys. Nuoširdžiai dėkojame Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos vyresniajai kūno kultūros mokytojai Rūtai Diržinauskienei už pagalbą organizuojant ir vykdant varžybas.
…..Tikimės, kad  pirmą kartą vykęs sportinis renginys taps gražia tradicija. Abi  gimnazijos noriai  sutiko  dalyvauti  įdomioje ir prasmingoje  veikloje.
…..Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Jolanta Jurkšaitienė