ES informacijos centro atnaujinimas #MEPALietuva

…..Vasario 29 dieną projekto ,,Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ jaunosios ambasadorės kartu su anglų kalbos mokytoja Sandra Kociene atnaujino ir papildė Europos Parlamentui skirtą informacijos centrą (stendą), kuris yra gimnazijos bibliotekoje.
…..Viešėdamos Strasbūre, Europos Parlamente, gavome dovanų Europos Sąjungos vėliavą, kuria papuošėme bibliotekos erdvę. Taip pat parsivežėme daug lankstinukų, informacinės medžiagos, kuri išdėliota lentynose ir bus prieinama kiekvienam, norinčiam daugiau sužinoti apie Europos Sąjungą, artėjančius Europos Parlamento rinkimus, istoriją ir jau priimtus sprendimus. Tvarkydamos stendą, kalbėjomės apie ES vertybes, demokratiją, prisiminėme Lietuvos įstojimo į ES istoriją.
…..Tikimės, kad ES informacijos centras sulauks dėmesio nuo mažiausio iki didžiausio skaitytojo. #MEPALietuva