MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

…..Sausio 17 dieną gimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas. Konkurse dalyvavo nemažas būrelis 5-IVG klasių literatūros mėgėjų. Konkurso dalyvius muzikiniais kūriniais pasveikino jaunieji gimnazijos artistai. Buvo labai malonu matyti mūsų gimnazistus, poezijos ir prozos žodžiu išsakančius tai, kuo gyvena, kas jaudina, dėl ko džiūgauja. Smagu, kad vis dar turime neabejingų prasmingam, gražiai skambančiam žodžiui.
…..Konkurso vertinimo komisija išrinko geriausius skaitovus. Jaunesniųjų mokinių grupėje  I-ąją vietą užėmė Evelina Janutėnaitė (7klasė), II-ąją – Albertas Kerulis (7 klasė), o III-iąją – Gediminas Sevrusevičius (5 klasė). Vyresniųjų klasių grupėje geriausia buvo Rasa Juzefovičiūtė (8 klasė), II-ąją vietą užėmė Greta Bobinaitė (IIG klasė), III-iąją – Elinga Purlytė (IIG klasė).
…..Dėkojame visiems konkurso dalyviams ir linkime sėkmės tiems, kurie atstovaus gimnazijai rajoniniame meninio skaitymo konkurso etape.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos