Trečiokų išvyka

…..Pojūčiai, įspūdžiai ir stebuklai – tai magiškas trejetas, bene taikliausiai apibūdinantis interaktyvią nuotykių ir pramogų parodą „Future Live“.
…..Gegužės 22 d. 3 klasės mokiniai lankėsi interaktyvioje nuotykių ir pramogų parodoje „Future Live“. Ši paroda sukurta, naudojant moderniausias technologijas bei 3D projekcijas.
…..Pojūčiai, įspūdžiai ir stebuklai vaikus nukėlė į kitokį pasaulį, mokantį pažinti bei kurti.
…..Čia jie nukeliavo į paslaptingą ateities planetą: rinko figūras iš kubo kaladėlių, kuriose buvo pavaizduotos nežemiškos būtybės, iš smėlio kūrė planetos paviršių, kovojo su ateivių laivais, milžiniškais pieštukais spalvino meno instaliacijų pavidalu sukurtą „Vaiduoklių miestą“, suposi sūpynėmis, šoko atkartodami rodomus šokių judesius ekrane. Nuspalvinę  gyvūnus, drugelius deportavo juos į magišką augalų pasaulį, kuriame galėjo pabendrauti su savo sukurtais kūriniais. Mokiniai smagiai ir kūrybingai praleido laiką.

Pradinių klasių mokytoja Edita Voiničienė