Šeštokų išvyka į etnokosmologijos muziejų

…..Gegužės 15 dieną šeštos klasės mokiniai lankėsi Lietuvos etnokosmologijos muziejuje.  Keliaudami per skirtingas muziejaus erdves, mokiniai jautėsi  tarsi pasakoje, kur kiekvienoje patalpoje jų laukė nauji potyriai ir netikėti atradimai. Kiekviena erdvė, į kurią patekdavo  mokiniai, yra vis kitokia – kaip kita Visata, kita planeta, kitas pasaulis. Vienoje salėje pasakojama apie Mikalojų Konstantiną Čiurlionį ir jo viziją, kitoje – apie lietuvišką etninę patirtį, apie astronomiją ir žvaigždynus. Taip, einant per sales, buvo aptartos  septynios temos. Apsilankymas muziejuje užbaigiamas 30 metrų aukštyje esančioje apžvalgos aikštelėje, iš kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Molėtų apylinkes.

6 klasės vadovė Asta Martyncevienė