PAŽINTINĖ UGDYMO KARJERAI IŠVYKA Į VILNIAUS AUTOMECHANIKOS IR VERSLO MOKYMO CENTRĄ

…..Regioninio karjeros centro kvietimu, balandžio 27 d. gimnazijos 8 – IVG klasių mokiniai lankėsi Vilniaus Automechanikos ir verslo mokymo centre (filialas – SEKTORINIO PRAKTINIO MOKYMO CENTRAS). Mokiniai, lydimi praktinio mokymo vadovo, susipažino su studijų galimybėmis šiame centre ir galėjo iš arčiau prisiliesti ir stebėti automechaniko profesijos atstovų mokymosi procesą.
…..Šis centras yra inovatyviausias centras Lietuvoje, į kurį jaunuoliai atvyksta mokytis iš visos Lietuvos.
…..Vizito metu gimnazijos mokiniai pamatė visas mokymo sales, galėjo užduoti rūpimus klausimus, savo akimis pamatyti automechaniko profesijos mokymo procesą, šios profesijos perspektyvas.
…..Mokiniams šis centras paliko įspūdį. Tikimės, kad ši išvyka paskatins mokinius aiškiau, nuosekliau planuotis savo karjeros kelią.