PASKUTINIS SUSITIKIMAS SU KEISTUOLIAIS IR SPEKTAKLIO ,,ŠEKSPYRO RAŠTAI SUTRUMPINTAI“ PREMJERA

Balandžio 25 d. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos IG klasės mokiniai dalyvavo paskutiniame projekto ,,Šekspyro raštai sutrumpintai“ veiklų susitikime Vilniaus Keistuolių teatre. Susitikimo metu buvo aptarta, kas nuveikta, ką kiekvienam suteikė šis projektas, kas buvo netikėta, o kas juokinga ir įsimintina. Mokiniai turėjo progą stebėti spektaklio „Šekspyro raštai sutrumpintai“ repeticiją, vėliau vaišinosi pica. Susitikimą vainikavo mokinių įteiktos dovanos aktoriams – pačių kurti ketureiliai ir IG klasės mokinės Gretos Bobinaitės piešti šaržai. Na, o balandžio 27 dienos vakarą mokiniai ir gimnazijos mokytojai vyko į spektaklio premjerą. Spektaklio metu netilo juokas, įspūdžiais ir emocijomis mokiniai dalinosi dar ir kitą dieną. Už galimybę dalyvauti projekte, neįkainojamą patirtį, geranoriškumą, šiltą bendravimą bei kvietimus į spektaklio premjerą dėkojame projekto organizatoriams, Keistuolių teatro režisieriui Linui Jurkštui ir aktoriams: Jurgiui Marčėnui, Danui Kamarauskui, Gabrieliui Zapalskiui, Justinai Smieliauskaitei ir Matui Pranskevičiui.

IG klasės vadovė
Marijana Prusakaitė-Semionova