VILNIAUS KEISTUOLIŲ TEATRO PROJEKTO ,,PILNI VILJAMO ŠEKSPYRO RAŠTAI (SUTRUMPINTAI)“ III SUSITIKIMAS

…..Kovo 22 d. įvyko trečiasis spektakliui „Šekspyro raštai sutrumpintai“ besiruošiančių aktorių ir mūsų gimnazijos IG klasės mokinių susitikimas. Susitikimo pradžioje Justina ir Matas, teatro aktoriai, visus pralinksmino nuotaikingu šokiu, vėliau žaidėme pasisveikinimo žaidimus ir, pasiskirstę komandomis bei pasikliaudami metamų kauliukų sėkme, pasakojome ir piešėme Veronos miesto istoriją po Romeo ir Džuljetos tragedijos. Pasakojime buvo Kapulečių ir Montekių giminės, vienuolių ordinas, Tebaldo ir Merkucijaus pasekėjai, liaudis. Įvykiai rutuliojosi ir kurta istorija baigėsi tragiškai… Režisieriaus Lino inicijuota susitikimo veikla mokiniams labai patiko, o laikas, praleistas teatre, pralėkė nepastebimai.

IG klasės vadovė
Marijana Prusakaitė-Semionova