PROFESINIO ORIENTAVIMO (UGDYMO KARJERAI) VEIKLA „SAVOJO KELIO PAIEŠKA – KARJEROS PLANAVIMO ŽINGSNIAI“

Vasario 20 d. IG ir IIIG klasių mokiniai dalyvavo gimnazijos mokytojų gerosios patirties sklaidos projekto „Kolega kolegai“ profesinio orientavimo (ugdymo karjerai) veikloje „Savojo kelio paieška – karjeros planavimo žingsniai“.
     I-oje veiklos dalyje mokiniai susipažino su keturiais karjeros planavimo žingsniais, dalyvavo diskusijoje ir žaidė KAHOOT, kurio metu galėjo pasitikrinti savo žinias ir pritaikyti jau žinomą informaciją. II veiklos dalyje, dirbdami grupėse, mokiniai turėjo atlikti praktinę užduotį – išanalizuoti pateiktą situaciją ir nubraižyti tikslų laiptus. Vėliau kiekviena grupė pristatė atliktą užduotį, aptarė ją su kitais gimnazistais bei mokytojais ir įsivertino savo žinias.
     Veiklą vykdė gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Marijana Prusakaitė-Semionova ir psichologo asistentė Aušra Šidlauskienė.