MENINIO SKAITYMO KONKURSAS ,,POEZIJOS SPALVAS PALIESK …“

…..Vasario 3 dieną Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas „Poezijos spalvas paliesk…“
…..5 – IVG klasių mokiniai skaitė lietuvių poetų tekstus. Smagu, kad turime nemažą būrį jaunų žmonių, neabejingų prasmingam, gražiai skambančiam žodžiui. Buvo labai malonu matyti mūsų gimnazistus, poezijos  žodžiu išsakančius tai, kuo gyvena, kas jaudina, dėl ko džiūgauja.
…..Konkurso vertinimo komisija išrinko geriausius skaitovus. 5-8 klasių grupėje I-ąją vietą užėmė Evelina Janutėnaitė (5 klasė), II-ąją – Izabelė Žitlinskaitė (7 klasė), o III-iąją – Albertas Kerulis (5 klasė). IG-IVG klasių grupėje geriausia buvo Jekaterina Uleckaja (IIG klasė), II-ąją vietą užėmė Inesa Kanclež (IVG klasė), III-iąją – Viktorija Krečiūtė (IIG klasė).
…..Dėkojame visiems konkurso dalyviams ir linkime sėkmės tiems, kurie atstovaus gimnazijai rajoniniame meninio skaitymo konkurso etape.
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos