Kultūros paso edukacija ,,3 D rašiklis – kūrybiškiems moksleiviams“

…..Lapkričio 30 d. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos 1, 2 ir 4 klasių mokiniai dalyvavo Kultūros paso edukacijose ,,3 D rašiklis – kūrybiškiems moksleiviams“. Pradinukai  turėjo galimybę susipažinti ir išmokti naudotis  nauja technologijos priemone – 3D rašikliu. Trumpos teorinės dalies metu mokiniai susipažino su 3D rašiklio veikimo principais, darbo metodais bei išmoko jais naudotis. Praktinių užsiėmimų metu kūrė trimačius daiktus, kuriuos buvo galima paliesti, palaikyti, pastatyti. Pirmokai ir antrokai pasigamino  kalėdinę eglutę  ir ją išpuošė, o ketvirtokai – kalėdinį žaisliuką. Mokiniams netrūko kūrybiškumo, kruopštumo ir noro padaryti kuo įdomesnį darbelį.  Darbelius mokiniai parsinešė namo prisiminimui.
Pradinių klasių mokytojos