Įspūdžiai iš parodos MOKYKLA 2015

…..Lapkričio 6-7 dienomis Litexpo parodų rūmuose vyko kasmetinė paroda MOKYKLA.
…..Tai pagrindinis metų renginys, skirtas visai Lietuvos švietime dalyvaujančiai ir jį kuriančiai bendruomenei. Parodoje susitinka, mokosi ir gerąja patirtimi dalinasi valstybinių švietimo centrų, mokyklų vadovai ir verslo įmonės, mokytojai ir mokiniai, mokinių tėvai ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.
…..Šiais metais parodoje dalyvavo daugiau nei 100 įmonių ir švietimo įstaigų iš Lietuvos, Didžiosios Britanijos, Estijos ir Prancūzijos.
…..Parodoje buvo pristatomos mokymo naujovės, demonstruojamos alternatyvios ir tradicinės ugdymo metodikos ir ugdymo priemonės, mokyklų įranga, pristatomi nauji ugdymo projektai.
…..Mokyklų naujovėmis parodoje domėjosi direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams Giedrė Norkūnienė, vyresnioji socialinė pedagogė Rima Rybakova ir priešmokyklinės grupės pedagogė Irina Purikova.