Mokytojai

 
DIRBANČIŲ MOKYTOJŲ IR PAGALBOS MOKINIUI SPECIALISTŲ SĄRAŠAS
…..
2021-2022 M.M.
Eil.
Nr.
Mokytojo
vardas,
pavardė
Pareigos
1Violeta Dapkevičienėgimnazijos direktorė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, žmogaus saugos mokytoja
2Violeta Kaziūnienė direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja
3Marijana Prusakaitė-Semionova direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja
4Birutė Baušienėikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė
5Stanislava Cijunaitienėikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja
6Irina Daugvilienėpriešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja
7Rasa Jarumbauskienė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
8Edita Voiničienėpradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
9Jolanta Jurkšaitienė pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
10Rima Vaitonienėpradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
11Kun. Juzef Makuttikybos mokytojas
12Deividas Podleckisetikos mokytojas
13Lina Mikutytėlietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
14Jūratė Kažemėkienėanglų kalbos vyresnioji mokytoja
15Irena Dzvinelanglų kalbos vyresnioji mokytoja
16Asta Martyncevienėrusų kalbos vyresnioji mokytoja
17Renata Boguslavskabibliotekininkė, istorijos vyresnioji mokytoja
18Dainius Makauskasistorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytojas
19Stasė Korsakovienė matematikos mokytoja metodininkė
20Bronė Dalė Jokužienėmatematikos vyresnioji mokytoja
21Viktoras Martyncevasfizikos ir IT vyresnysis mokytojas
22Regina Stankevičienė biologijos mokytoja metodininkė, chemijos mokytoja
23Vytautas Gražys geografijos vyresnysis mokytojas
24Vytautas Garšva fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas
25Valdemar Šaveikofizinio ugdymo vyresnysis mokytojas
26Laima Juodėnienėtechnologijų vyresnioji mokytoja
27Ana Podberezkinatechnologijų vyresnioji mokytoja
28Violina Romeikaitėšokio mokytoja
29Tadas Šileikaneformaliojo ugdymo mokytojas
30Elena Sartatavičiūtėmuzikos mokytoja
31Živilė Jackūnaitė - Šantarienėdailės mokytoja
32Beatričė Naujalienėspecialioji pedagogė
33Rima Rybakovasocialinė pedagogė metodininkė, vyresnioji logopedė
34Aušra Šidlauskienėpsichologo asistentė
35Oksana Frolovamokytojo padėjėja, pagalbos mokiniui specialistė
36Inga Strėlienėmokytojo padėjėja
37Ana Boguslavskienėmokytojo padėjėja
 
 
 
Skip to content