eTwinning projekto ,,Ar baltų kultūra yra mįslė šiuolaikiniam mokiniui?“ nauja veikla

…..Gegužės 26 d. mūsų gimnazijos eTwinning projekto ,,Ar baltų kultūra yra mįslė šiuolaikiniam mokiniui?“ dalyviai dalyvavo nuotoliniame susitikime su dr. Daiva Šeškauskaite – dainų atlikėja, muzikante, lektore, apeigų vedėja ir renginių organizatore. Ji Lietuvos gimnazijų, mokyklų jaunimui pasakojo tema ,,Ką lietuvių, žemaičių, suvalkų, aukštaičių, dzūkų, sėlių, žiemgalių, prūsų, aisčių, bartų, nadruvių kultūra sako šiuolaikiniam jaunimui?“ Paskaitos metu lektorė kalbėjo apie tai, ar Lietuva gali išlikti nuo seno savo pasaulėžiūrą, pasaulėjautą puoselėjančia šalimi, turinčia neįkainojamus, bet vis naikinamus turtus. Taip pat apie tai, kokie mes esame, kokius norime matyti savo vaikus, vaikaičius, ar išliks vertybės, ar protėvių išgrynintus simbolius naudosime, ar juos naudos kiti.
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Lina Mikutytė ir Violeta Kaziūnienė