1 klasės mokinių išvyka į Molėtus

…..Lapkričio 28 d. 1 klasės mokiniai vyko į Molėtų rajone, Kulionių kaime  įsikūrusią etnografinę sodybą, kurioje etnokosmologas Jonas  Vaiškūnas  įrengtoje ,, Dangaus stebykloje“ ir  ,,Žvaigždžių skliauto“ kupole vaizdžiai ir išraiškingai pristatė dangaus šviesulių vaidmenį laiko ir erdvės ištakoms. Užsiėmimo metu mokiniai, atlikdami įvairias užduotis,  sužinojo, kaip nustatyti laiką pagal saulę, kodėl dienos ilgėja ir trumpėja nevienodu tempu, kada yra rudens ir pavasario lygiadieniai, kaip senovėje be laikrodžių ir tikslių kalendorių buvo skaičiuojamas laikas.                …..Edukacija ,,Žvaigždžių skliauto paslaptys. Seniausi gamtiniai laiko ir erdvės matai“ apmokėta iš Kultūros paso lėšų.
1 klasės mokytoja Rima Vaitonienė