LINKSMIEJI VASAROS ATRADIMAI: ŽAIDŽIU, PRAMOGAUJU, TYRINĖJU

…..Prasidėjo ilgai laukta žaliasparnė vasarėlė. Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių  vaikai   birželio 13 – 23 dienomis dalyvavo mini projekte ,,Linksmieji vasaros atradimai: žaidžiu, pramogauju, tyrinėju“. Projekto tikslas – pajusti gamtos grožio ekologinę vertę, ugdytis ekologinį mąstymą per praktinę veiklą ir žaidimus.
…..Nors vasarėlės orai šiemet  mūsų nelepino, tačiau mažieji  drauge su savo mokytojomis kasdien lauke dalyvavo įvairiose veiklose. Vaikai sportavo, žaidė judriuosius  žaidimus, tyrinėjo smėlį ir pievos gyvūnus, statė smėlio pilis ir palapines, pynė vainikus, išbandė medžioklės iššūkį – dalyvavo vasaros spalvų medžioklėje. Grupėse mokytojos organizavo kūrybines dirbtuvėles ,,Linksmoji vasarėlė“, kurių metu  vaikai gamino aitvarus, piešė didelio formato piešinius bei surengė darbų parodėlę gimnazijos pievutėje.
…..Projektas baigėsi linksmąja iškyla. Vaikai su džiaugsmu keliavo aplink gimnaziją ir ieškojo iškylautojų pievutės, kurioje mažųjų laukė  pramogos ir vaišės.
…..Projekto metu mažieji atradėjai ugdėsi pagarbą gyvybei, pratinosi pamatyti gamtos grožį, pagal galimybes kūrė jį savo aplinkoje, mokėsi stebėti pokyčius gamtoje ir linksmai pasitiko vasarėlę.
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos