Mokytojų diena „Verdenės“ gimnazijoje

…..Spalio 5-toji gimnazijos mokytojams buvo ypatinga – minėjome Tarptautinę mokytojų dieną. Mokinių taryba visų gimnazijos mokinių vardu parengė staigmeną. Iš ryto mokytojus pasitiko  vaikinai „juodais drabužiais“, kurie lydėjo juos iki gimnazijos. Įėjus į vidų, mokytojų laukė sveikinimai ir saldžios dovanėlės. Prasidėjus pamokoms, per gimnazijos radiją dar kartą buvo pasveikinti mokytojai su jų profesine švente ir pakviesti į 108 kabinetą, kur jų laukė staigmena – saldžių vaišių stalas. Pamokas tęsė dvyliktokai ir kai kurios vienuoliktos klasės mokinės. Norėjome, kad mokytojai pailsėtų ir galėtų ramiai pabendrauti. Pasivaišinus, pakvietėme šventės „kaltininkus“ į salę. Ten mokytojai, susiskirstę į keturias komandas, dalyvavo išradingoje viktorinoje. Buvo daug juoko, gerų emocijų, o svarbiausia – nuoširdumo. Viktoriną laimėjusi komanda buvo apdovanota prizu. Renginio pabaigoje administracijai ir mokytojams buvo įteikti diplomai už tai, kuo jie labiausiai išsiskiria iš kitų.
…..Šią dieną padėkojome mokytojams už jų sunkų darbą, norėjome pradžiuginti ir nustebinti. Tikimės, kad mums pavyko!
…..Mokinių taryba