Euroscolos konkursas

…..2018 spalio 15 dieną mūsų, Paberžės ,,Verdenės“, gimnazijos II-IVG klasių mokiniai dalyvavo Euroscolos konkurse. Vyko atkakli kova, kadangi mūsų pogrupyje varžėsi gimnazijos, kurios jau yra buvusios konkurso nugalėtojos ir prizininkės. Mokinius ruošė istorijos bei pilietiškumo pagrindų mokytojas Algirdas Baltuškonis ir anglų kalbos mokytoja Jūratė Keršulytė.
…..Konkursas prasidėjo vienos minutės trukmės iš anksto paruoštu komandų prisistatymu. Mūsų gimnazistų žaismingą pasirodymą vertino kitos komandos. Po pristatymo dalyvių laukė kitos labai svarbios užduotys: protmūšis ir rašto darbas. Gimnazistai turėjo atlikti įvairias užduotis, kurios buvo apie Europos Sąjungą ir jos institucijas, kompetencijos sritis, istoriją, veiklą, apie Europos Sąjungos šalis ir kandidates, apie žinomiausias Europos Sąjungos asmenybes ir pareigūnus.
…..Nors ir nelaimėjome, tačiau įgijome patirties, naujų gebėjimų. Tikimės, kitais metais dalyvauti konkurse ir laimėti.
Anglų kalbos mokytoja Jūratė Keršulytė
Istorijos mokytojas Algirdas Baltuškonis