Paroda ,,Išsilavinimas ir karjera 2018″

…..Spalio 4 d. Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos IVG klasės mokiniai lankėsi tarptautinėje parodoje ,,Išsilavinimas ir karjera 2018″, kuri vyko „Litexpo“ parodų ir kongresų centre. Parodoje mokiniai sužinojo daug naudingos informacijos apie įvairias specialybes, susipažino su karjeros galimybėmis, turėjo puikią progą pabendrauti su atstovais iš daugiau nei 50 universitetų.
…..Pagrindinė žinia, kurią buvo norima perduoti lankytojams – ateitis jauno žmogaus rankose. Ji – kaip įvairiaspalvis kubas, kurį, pasukęs bet kuria kryptimi, atrasi unikalių galimybių, išmoksi naujų dalykų, patirsi gyvenimą keičiančių nuotykių, keliausi, susipažinsi su naujais žmonėmis, pažinsi savo stipriąsias puses, išsirinksi svajonių specialybę ir sudėliosi savo karjeros planą.
…..Taigi, mielas moksleivi, viskas, ko reikia, tai pasitikėti savo jėgomis ir išbandyti save čia ir dabar!