Vasaros dienos stovykla „World cup 2018“

…..Liepos 2-6 dienomis Paberžės „Verdenės“ gimnazijoje vyko vaikų vasaros dienos stovykla „World cup 2018“. Mokiniai buvo supažindinti su stovyklos veiklos planu, taisyklėmis, pareigomis ir atsakomybe. Patys mokiniai paruošė inventorių stovyklos veiklai: pripūtė kamuolius, sudėjo skiriamuosius marškinėlius, sustatė klasės kėdes ratu ir atliko kitus pasiruošimo stovyklai darbus. Futbolo treniruočių metu buvo mokomasi futbolo technikos, o po treniruočių mokiniai kartu su treneriu Valdemaru žiūrėjo FIFA Pasaulio futbolo čempionato rungtynes, vaišinosi arbata. Mokiniai klausėsi paskaitos, kurioje buvo papasakoti skirtumai tarp salės, paplūdimio, mini futbolo ir futbolo, atliko tam tikras užduotis, žiūrėjo filmus apie futbolininkus Arminą Narbekovą ir Lionelį Messį, dalyvavo viktorinoje. Liepos 6, stovyklos uždarymo dieną, buvo surengtas „My world cup 2018“ futbolo turnyras, kuriame mokiniai galėjo parodyti, ko išmoko stovyklos metu, ir pasivaržyti su draugais. Po rungtynių visi stovyklos dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais.