Paberžės stalo teniso turnyras

…..Balandžio 21-22 dienomis Paberžėje vyko stalo teniso turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Turnyrą inicijavo ir organizavo Paberžės „Verdenės“ gimnazijos kūno kultūros mokytojas Valdemar Šaveiko.
…..Labai džiaugiamės, kad dėl nugalėtojų vardo pasivaržyti susirinko gausus būrys Paberžės ir jos apylinkių gyventojų. Šeštadienį savo jėgas prie teniso stalų išbandė berniukai ir mergaitės iki 18 metų, o sekmadienį turnyre varžėsi vyrai ir moterys nuo 18 metų.
…..Emocijų ir intrigos kupinose pirmos dienos varžybose laimėtojais tapo: Aurėja Baltrušaitytė (I vieta), Sabina Jankovska (II vieta), Vita Tupikovskytė (III vieta), Artūr Daraškevič (I vieta), Deividas Zakševskij (II vieta), Daniel Bartusevič (III vieta). Antros dienos varžybose: Eivina Liachovič (I vieta), Marijana Prusakaitė-Semionova (II vieta), Lina Markevičiūtė (III vieta), Denisas Juško (I vieta), Audrius Juša (II vieta), Darius Bušmič (III vieta).
…..Už finansinę paramą organizuojant šį renginį dėkojame „Anavilio bityno“ bitininkui Robertui Liachovičiui bei gimnazijos šokio mokytojui Andriui Meškauskui.
…..Dar kartą sveikiname nugalėtojus ir tikimės, kad Paberžės stalo teniso turnyras taps gražia tradicija.
Kūno kultūros mokytojas Valdemar Šaveiko