„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018“

…..Kovo 19-25 dienomis devintą kartą vyko nacionalinė „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018“, kurią kasmet organizuoja emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“. Prie šios iniciatyvos prisijungė ir Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazija. Ši „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“  buvo skirta draugystei ir gerumui.
…..Gimnazijoje vyko įvairios veiklos. Mokinių tarybos nariai vedė užsiėmimus priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams ir pradinių klasių mokiniams, kurių metu kalbėjosi, kas malonu mūsų širdelėms ir kas ją skaudina. Mažiausieji gimnazistai mokėsi lankstyti širdeles ir jas dovanojo vieni kitiems. Ketvirtokai padėjo mokytis sunkiau besimokantiems jaunesniųjų klasių mokiniams. Pertraukų metu skambėjo vaikų sukurtos dainos apie draugystę, buvo rodomi filmukai ir socialinės reklamos patyčių tema. Visi gimnazijos mokiniai, mokytojai ir darbuotojai buvo kviečiami dalyvauti DINOZAURIŠKO GERUMO IŠŠŪKYJE, kuris truks dar 30 dienų. Kiekvieną dieną reikia padaryti kažką gera kitam – pagirti, pasakyti draugui ar kolegai, kas jame patinka, paskambinti vienišai senelei, pavaišinti klasės draugą, pakalbinti asmenį, su kuriuo nebendrauji. Tai – mūsų gerumo dovanos. Juk DRĄSU JAUSTI GERUMĄ ir JĮ RODYTI kitam kiekvieną dieną!