Auksinis ,,Verdenės” finišas Paberžės parapijos tinklinio turnyre

…..Kovo 18 d. baigėsi Paberžės parapijos ketvirtasis tinklinio turnyras. Gimnazijos bendruomenės komanda ,,Verdenė” finalinėse rungtynėse 2:0 nugalėjo ,,Mokinukų” komandą. ,,Verdenės” komandos tinklininkai apdovanoti taure ir medaliais. Nuoširdžiai dėkoju komandos nariams už gerą komandinį žaidimą, pasiaukojimą ir geras emocijas.
…..Nugalėtojų taurę kėlė ir gimnazijos merginų komanda ,,Black team”, kuri rezultatu 2:0 įveikė ,,Randeo Anima” tinklininkes.
…..Komanda ,,Tinklinis Paberžėje”, kurios dauguma žaidėjų – mūsų gimnazistai, po sunkios kovos 0:2 pralaimėjo labai pajėgiai Anavilio komandai ir liko antri.
…..Dalinamės nuotraukomis iš ketvirtojo Paberžės parapijos tinklinio turnyro. Iki kitų susitikimų.
Kūno kultūros vyresnysis mokytojas Vytautas Garšva