Antrokų išvyka

…..Gegužės 23 dieną  mūsų gimnazijos antrokai keliavo į interaktyvią parodą. Per visą prekybos centrą ,,Ozas“ buvo nusidriekusi paroda – „Matematikos magija“. Parodoje mokiniai susipažino su  įvairiais matematikos dėsniais, sužinojo, kas vyksta „kažkur pasaulyje“, pasvėrė skaičius, pamatė daugybę kitų eksponatų. Taip pat bandė įminti šaškių mįslę, susipažino su romėniškų skaičių, tikimybių teorijos, erdvės ir geometrijos magija, ieškojo matematikos muzikoje ir mūsų kasdienybėje. Be to, išbandė neįprastą figūrų dėliojimą, atliko matematinius veiksmus interaktyvioje erdvėje, o į pagalbą pasitelkę veidrodinę simetriją, perskaitė žodžius.
…..Sužinoję daug naujo apie matematiką, mokiniai vyko į Vilniaus paveikslų galerijoje rengiamas kūrybines dirbtuves, kur apžiūrėjo parodą „Senojo Vilniaus vizijos Juozapo Kamarausko akvarelėse“, ir  kiekvienas sukūrė atviruką su miesto vaizdu.
…..Išvyka buvo labai įdomi ir linksma. Visi buvo draugiški ir geranoriški. Įspūdžių buvo tikrai daug!
Pradinių klasių mokytoja metodininkė Rasa Jarumbauskienė