Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijos mokiniai dalyvavo konkurse…

…..2017 metų balandžio 27 d. mūsų gimnazijos 8, IIG ir IIIG klasių mokiniai dalyvavo konkurse, skirtame Lietuvos arkivyskupo Teofilio Matulionio beatifikacijai (skelbimo palaimintuoju), kuris vyko Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje.  Konkurso tikslas – pažinti būsimąjį palaimintąjį Teofilį  Matulionį, suprasti savo pašaukimą šventumo kelyje, mokytis atsiliepti į Dievo kvietimą, atpažinti Dievo veikimą kasdienybėje.
…..Už dalyvavimą konkurse buvome apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Po konkurso vyko koncertas, skirtas Garbingojo arkivyskupo Teofiliaus Matulionio atminimui. Koncerto metu mokiniai pristatė arkivyskupo gyvenimo biografiją, be to, šlovino Dievą giesmėmis ir šokiais.
…..2016 m. pabaigoje Vatikanas oficialiai paskelbė, kad pripažįsta arkivyskupo T. Matulionio kankinystę. Tai atvėrė kelią šiam arkivyskupui 2017 m. būti paskelbtam palaimintuoju. Jis taps pirmuoju lietuviu per 30 metų, sulaukusiu tokios garbės.
Tikybos mokytoja Ana Boguslavskienė