EKOLOGINIS PROJEKTAS ,,MANO ŽALIOJI PALANGĖ“

…..Gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai, vadovaujami savo mokytojos Birutės Baušienės, dalyvauja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inicijuotame ekologiniame konkurse ,,Mano žalioji palangė”.
…..Konkurso tikslas – suburti mokyklų žaliųjų palangių ar žaliųjų vidinių erdvių įrengimu besidominčius bendraminčius, panaudojant jas ugdymo procesui organizuoti, skatinti vaikų kūrybiškumą, atsakingumą, domėjimąsi augalais, stebint ir pažįstant pagrindines augalų augimo ir vystymosi sąlygas.
…..Prieš įkurdami savo grupėje ,,nešiojamą“ žaliąją palangę (augalėliai auga specialiai konkursui pagamintose ekologiškose medienos dėžutėse), vaikai domėjosi augalais: susipažino  su pagrindinėmis jų dalimis, sužinojo svarbiausias augalų dygimo ir augimo sąlygas. Vėliau priešmokyklinukai su mokytoja sėjo augalėlių sėklas, džiaugėsi jas laistydami, purendami žemelę, kol pagaliau sulaukė  pirmųjų žiedų.
…..Linkime sėkmės mūsų mažiausiems, dalyvaujant konkurse!