Mokslo metų užbaigimo šventė

…..Birželio 9 dieną paskutinis šių mokslo metų skambutis nuskambėjo Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės” gimnazijos pradinukams. Su pradine mokykla atsisveikino 16 ketvirtokų. Gimnazijos direktorė  Violeta Dapkevičienė visiems jiems įteikė Pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus, o patiems geriausiems – pagyrimo raštus ir padėkas. Mokytoja Rima savo auklėtiniams palinkėjo drąsiai ir garbingai žengti į naują savo gyvenimo etapą, išlikti draugiškiems ir vieningiems, siekti naujų tikslų ir svajonių.
…..Ketvirtokai padėkos žodį tarė gimnazijos administracijai, savo mokytojams, gimnazijos darbuotojams ir tėveliams.
…..Šventės metu pagyrimo raštais ir padėkomis buvo apdovanotir puikiai bei labai gerai mokslo metus užbaigę ir gimnazijos vardą garsinę kiti pradinių klasių mokiniai, mokytojai – už profesionalų darbą ir kitus nuopelnus, mokinių tėveliai – už geranorišką bendradarbiavimą ir pagalbą, organizuojant popamokines veiklas.
…..Sudainavę gimnazijos himną, palinkėję vieni kitiems gerai pailsėti, pradinukai išsiskirstė atostogauti.
Pradinių klasių mokytojos