Integruotų veiklų projektas ,,Vasarą pasitinkant“

…..Vasarą Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos pradinių klasių mokiniai pasitiko birželio 1-9 dienomis dalyvaudami integruotų veiklų projekte ,,Vasarą pasitinkant“. Jo metu mokiniai ruošė atvirutes tėčiams, dalyvavo sporto šventėje, Visuomenės sveikatos biuro organizuotose ,,Sveikatos žaidynėse“, linksmai leido laiką įvairiose edukacijose: ,, Kulinarinėse dirbtuvėse“, Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje, įsikūrusiame Vilniaus senamiestyje. Kūrė atostogų planus MindMaps skaitmeninėje platformoje.
…..Baigiantis projektui, mokiniai susitiko su bibliotekininke ir savo draugams paruošė knygų, kurias siūlė perskaityti vasarą, pristatymus. Na, o paskutinę dieną susitiko  gimnazijos kieme. Gimnazijos direktorė pasveikino visus sėkmingai užbaigus mokslo metus.  Puikiai, labai gerai ir gerai besimokančius, dalyvaujančius įvairiuose, gimnaziją garsinančiuose renginiuose mokinius apdovanojo garbės raštais ir padėkomis bei visiems palinkėjo gražios vasaros.
Pradinių klasių mokytojos