GIMTINĖS PAŽINIMAS – NEIŠSENKANTIS ŠALTINIS

…..Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupės ,,Bitutės“  vaikai  dalyvauja Vilniaus rajono ikimokyklinį ugdymą teikiančių švietimo įstaigų vaikų ir mokytojų projekte ,,Gimtinės pažinimas – neišsenkantis šaltinis“. Projekto tikslas – atskleisti vaikams gimtojo krašto išskirtinius, originalius bruožus.
…..Projektas vykdomas Vilniaus rajono ikimokyklinį ugdymą teikiančiose švietimo įstaigose 2022 m. gegužės 1 d. – 2022 m. birželio 1 d.
…..Saulėtą gegužės 17 dienos rytą mažieji gimnazijos ugdytiniai vyko į  Paberžės ugniagesių tarnybą. Mažieji  dalyvavo  edukacinėje veikloje, kurios metu susipažino su ugniagesių tarnybos darbu, klausėsi pasakojimo apie  ypatingą ir svarbią ugniagesių profesiją. Apžiūrėjo prietaisus, kuriuos  gelbėtojai naudoja savo darbe, sužinojo jų pavadinimus. Daugiausiai vaikų dėmesio sulaukė ugniagesių mašinos, vaikai praktiškai  pabandė  jas ,,vairuoti“, klausėsi įjungtos sirenos garso. Mažieji  atradėjai linksmai matavosi ugniagesių aprangą –  švarką ir šalmus, diržus, batus.  Ekskursijos pabaigoje  vaikai klausėsi  istorijos apie šv. Florijoną, ugniagesių globėją.
…..Po edukacijos, patyrę daug teigiamų emocijų, mažieji gimnazijos kieme linksmai  žaidė ,,Ugniagesius – gelbėtojus“.
Ikimokyklinio ugdymo mokytojos