Tautinė sagė Tėvynei

…..Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio  ugdymo grupių vaikai  lapkričio mėnesį  dalyvavo  tarptautinėje virtualioje kūrybinėje parodoje ,,Tautinė sagė Tėvynei“, kurią organizavo Vilniaus r. Maišiagalos vaikų lopšelis – darželis.
…..Parodos tikslas – puoselėti meilę Tėvynei per kūrybinę raišką.
…..Rengdamiesi parodai,  mažieji gimnazijos ugdytiniai  dalyvavo  veiklose, kurių metu kalbėjo apie Tėvynę, jos simbolius, sužinojo, kad tautinė sagė, tai dekoracija, kuri puošia mūsų širdis per svarbias valstybines šventes.
…..Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai dalyvavo edukacijoje, kurios metu pasigamino trispalvę tautinę sagę,  puoštą Lietuvos „auksu“- gintaru. Sagės gamybai vaikai naudojo dirbtinę vilną.
…..Mažieji ikimokyklinukai  kūrybinių veiklų metu lipdė sages iš modelino, dekoravo jas gamtinėmis medžiagomis, lino nėriniais, vėrė spalvotų makaronų vėrinius, klijavo trispalves popierines aplikacijas.
Smagu, kad su meile  pagaminti  aksesuarai  puoš mažylius  valstybinių švenčių metu.
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos