Pamokėlė apie dantukų priežiūrą

…..Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės” gimnazijos mažieji gimnazistai – ikimokyklinukai, priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai – rugsėjo 30 dieną dalyvavo  socialinės akcijos ,,Apsaugokime mūsų ateitį!”  veikloje apie dantų priežiūrą. Pamokėlę vedė akcijos partnerės, odontologijos klinikos Clinic DPC, atstovė.
…..Edukacijos metu vaikučiai sužinojo, kaip taisyklingai prižiūrėti dantukus, klausėsi pasakojimo apie cukrų ir bakterijas, aptarė maisto produktus, kuriuos sveika valgyti ir kurie kenkia dantukams.
…..Viešnia vaikams pristatė ir Lietuvos odontologų sąjungos iniciatyvą – ,,Saldumynų šeštadienis“ (visą savaitę renkame saldumynus, o juos valgome tik vieną kartą per savaitę).  Pamokėlės pabaigoje mažieji žiūrėjo animacinį filmuką apie dantukų valymą, atsakinėjo į klausimus, iš edukacijos organizatorių gavo  dovanų – po piešimo sąsiuvinį, istorijoms apie savo  dantukus  kurti.
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos