VIRTUALI ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO PAMOKA

…..Gegužės 24 d. IG klasės mokiniai su mokytoja Violina Romeikaite dalyvavo virtualioje šiuolaikinio šokio pamokoje, kurią organizavo Šiuolaikinio šokio asociacija. Virtualią šiuolaikinio šokio pamoką vedė lektorė, choreografė, režisierė ir aktorė Ieva Jackevičiūtė. Pamokos pradžioje mokiniai turėjo galimybę patys pasidalinti mintimis, kaip jie supranta, kas yra šiuolaikinis šokis. Vėliau mokiniams buvo rodomas smagus, iliustruotas vaizdo įrašas, kuris labai aiškiai pristatė, kas yra šiuolaikinis šokis ir kuo jis skiriasi nuo kitų šokio žanrų. Taip pat pamokos metu gimnazistams buvo pristatytas šiuolaikinio šokio projektas „Šokis plius miestas“.  Mokiniai ne tik stebėjo šio projekto vaizdo įrašus, bet taip pat dalinosi mintimis, kaip kiekvienas iš jų asmeniškai  suprato ir pajautė, apie ką buvo pasirodymai ir kokią istoriją jie pasakojo. Na, o, pamokai artėjant į pabaigą, mokiniai galėjo ne tik stebėti, bet ir patys atlikti kūrybinę – improvizacinę užduotį, kurios pagrindinė mintis – nenaudojant žodžių, bet, naudojant kūno kalbą, papasakoti trumpą istoriją – išgyvenimą vieni kitiems. Juk ne veltui sakoma: ,,Ko negalime pasakyti žodžiais – galime papasakoti judesiais“. Dėkojame Šiuolaikinio šokio asociacijai už galimybę dalyvauti projekte ir lektorei už gražų ir šiltą bendradarbiavimą.
Šokio mokytoja Violina Romeikaitė