Kalėdinis karnavalas

…..Gruodžio 27 dieną Paberžės „Verdenės“ gimnazijoje tęsėsi Kalėdų šurmulys, nes 5–8 ir I–IVG klasių mokiniai susirinko į kalėdinį karnavalą. Mokykla virto klinika – ligonine, kurioje lankėsi ir sveikieji, ir ligoniai, kurie neatlaikė kalėdinės karštinės. Šių metų kalėdinio karnavalo tema – „Žvaigždžių liga“, tad talentingi mokiniai, padedami savo klasių vadovų, buvo paruošę puikių pasirodymų. Skambėjo ne tik kalėdinės dainos, bet ir visiems gerai žinomos pop dainos. Dalis mokinių sapnavo žvaigždes, kiti jomis buvo, o treti jas stengėsi perauklėti ar parodyti jų pokyčius gyvenime, kai nublanksta sceninis spindesys. Nebuvo apsieita ir be šokių ir video montažų, kuriuose mokiniai parodė ne vien aktorinius, bet ir intelektinius gebėjimus. Kartą Hipokratas yra sakęs: „Nepaprasti vaistai labai gelbsti nuo nepaprastų ligų“. Šiais žodžiais žiūrovams buvo palinkėta gražių ir jaukių švenčių kartu su savo artimaisiais, nes tai, anot vedėjų ,,gydytojų“, yra vaistai nuo visų ligų. Laimingų Naujųjų 2019-ųjų metų!
Mokinių taryba