Pažintinė edukacinė pramoginė išvyka

…..Gruodžio 12 dieną mūsų, Paberžės ,,Verdenės“, gimnazijos 7-8 klasių mokiniai lankėsi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų rūmuose, grožėjosi Vilniaus Kalėdų egle bei pramogavo Dažasvydžio Centro aktyvių pramogų nuotykių parke.
…..Nacionalinio muziejaus ,,Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų rūmuose“ mokiniai apžiūrėjo ekspozicijas ir parodas, susipažino su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorija, kultūra, žymiomis to meto asmenybėmis bei Lietuvos didžiųjų kunigaikščių dvaro buitimi. Čia pamatė išlikusius autentiškus įvairių laikotarpių mūrus ir gausius bei unikalius archeologinius radinius, autentiškus Europos rūmų interjerams būdingus baldus, žemėlapius, paveikslus, valdovų tarnybines ir privačias erdves, jų lobynus, o pakilę į apžvalgos bokštą gimnazistai grožėjosi kvapą gniaužiančiu sostinės vaizdu.
…..Pasibaigus edukacinei programai Valdovų rūmuose, mokiniai grožėjosi Katedros aikštėje įžiebta Kalėdų egle – visos Lietuvos Kalėdų simboliu. Šių metų eglutės ir kalėdinio miestelio kompozicija – moderni, prasminga ir tikrai išskirtinė. Vilniečiams ir miesto svečiams ši meninė erdvė  palieka puikų įspūdį ir visą kalėdinį laikotarpį kuria šventinę nuotaiką mieste.
…..Išvyką tęsėme Dažasvydžio Centro aktyvių pramogų nuotykių parke, kur mokiniai pasijuto kaip realiame kovos lauke. Visi turėjo labai pasistengti, norėdami laimėti mūšį. Žiūrovai taip pat neliko nuskriausti – jie turėjo galimybę stebėti žaidimo eigą pro apsauginį tinklą, pašaudyti į taikinius, pasivaikščioti po gražias apylinkes.
…..Gimnazistai teigia, kad ši išvyka jiems labai patiko, nes sužinojo daug naujo, smagiai praleido laiką.  Panašių išvykų jie tikisi ateityje.
Anglų kalbos mokytoja Jūratė Keršulytė
Kūno kultūros mokytojas Valdemar Šaveiko