INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ KONKURSAS „BEBRAS“

…..„Bebras“ – tai informatikos ir informatinio mąstymo konkursas, kurio tikslas – parodyti informatikos mokslo patrauklumą. Šis konkursas skatina vaikus naudotis kompiuteriu mąstant, suvokti moderniųjų technologijų teikiamas galimybes ir įvertinti jų trūkumus. „Bebro” idėja, gimusi Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos institute 2004 m., išplito po visą pasaulį.
…..Lapkričio 09-16 dienomis mūsų, Paberžės „Verdenės“, gimnazijos 3-IVG klasių mokiniai aktyviai dalyvavo informacinių technologijų konkurse „Bebras“. Tikimės, kad dalyvavimas šiame konkurse dar labiau skatins mokinius giliau domėtis informacinėmis technologijomis ir pagrindinėmis informatikos sąvokomis, ugdys mokinių kūrybiškumą, algoritminę ir loginę mąstyseną. Svarbu, kad mokiniai išmoktų tinkamai ir veiksmingai naudotis informacinėmis technologijomis, kad mokydamiesi bet kurį dalyką būtų pajėgūs įdiegti kompiuterinę įrangą ir taip tobulinti savo mokymosi metodus.
Fizikos ir IT vyresnysis mokytojas Viktoras Martyncevas